niedziela, 20 listopada 2011

Wibo, Express Growth # 280

Kolejny lakier Express Growth.
Tym razem coś mniej ekstrawaganckiego a bardziej klasycznego i eleganckiego - czerwień.Mocna, metaliczna, ciemna czerwień, która lekko jaśnieje na paznokciach [w porównaniu do butelki]. Ładny, głęboki odcień mający w sobie trochę ceglastych tonów, widocznych szczególnie w słońcu, przez co barwa nieco się ociepla. Nie spodziewałam się ich po oględzinach flaszki, ale... różnie to bywa ;). Krwistość po pomalowaniu nieco gaśnie.

Aplikacja lakieru bardzo wygodna. Pędzelkiem dobrze się operuje, a sam lakier ma idealną konsystencję i przyjemnie się rozprowadza nie zostawiając smug ani bąbelków. Wykończenie metaliczno-perłowe.
Ma wspaniałe krycie! W zasadzie wystarczyłaby jedna, gruba warstwa. Ja dałam dwie, bo malowałam paznokcie niezbyt starannie ;). Przy dwóch warstwach uzyskuje się też ładniejszą głębię koloru, intensywność.


Trwałość w sumie podobna jak u innych lakierów z tej serii. Do 4 dni wygląda nieźle, potem pojawiają się mniejsze lub większe odpryski. Lakier niestety dość intensywnie ściera się na końcówkach. Już po dwóch dniach ten efekt się uwidacznia :o. Ale ogólnie jestem zadowolona.


Cena: ok 5 zł / 8 ml.

1 komentarz:

  1. Bardzo lubię lakiery z tej serii. Ten kolor wygląda świetnie na paznokciach, jest taki... świąteczny :)

    OdpowiedzUsuń