poniedziałek, 14 listopada 2011

Joanna, Rzepa, Serum wzmacniająco-regenerujące do zniszczonych końcówek włosów

Dzisiaj zapraszam na recenzję ostatniego z używanych przeze mnie rzepowych produktów Joanny.

Opis producenta:
Serum wzmacniająco - regenerujące Rzepa przeznaczone jest do włosów ze skłonnością do przetłuszczania, ale o suchych lub zniszczonych końcach. Zawiera zestaw aktywnych czynników, takich jak ekstrakt z czarnej rzepy oraz specjalnie wyselekcjonowane składniki kondycjonujące, aby wzmocnić i regenerować włosy oraz przywracać im miękkość, gładkość i połysk. Po zastosowaniu włosy stają się bardziej lśniące i miłe w dotyku, a ich końcówki stają się zregenerowane i mocniejsze. Dzięki temu włosy są wygładzone i zdrowo wyglądają.


Serum opakowane jest w tubkę, jak większość tego typu kosmetyków, w mojej dość ciężko otwierało się wieczko :o
Konsystencja gęsta, ale nietłusta, zawartość łatwa do rozprowadzenia.
Zapach - podobnie jak w całej serii :) [przyznam, że uwielbiałam od czasu do czasu uchylić wieczko i się nim zaciągnąć ^_^].

Serum w działaniu oceniam dobrze :) - przyjemne w aplikacji, pozostawia na końcówkach jakby lekki film zabezpieczający, jest skuteczne, dodatkowo znacząco poprawia wygląd końcówek. Ładnie wygładza odstające kosmyki. Można stosować zarówno na wilgotne jak i suche włosy. Osobiście uwielbiałam je aplikować, zdarzało się to nawet kilka razy dziennie :) - a to końcówki, a to "przejechałam" odrobiną po całym kucyku...
Dodatkowym plusem jest duże opakowanie i wysoka wydajność.
Naprawdę fajny produkt.

Cena: ok 8 zł / 100 ml

1 komentarz: