czwartek, 10 listopada 2011

Garnier Fructis, Długie i Mocne, Odżywka wzmacniająca

Razem ze wspomnianym w poprzednim poscie szamponem do kompletu używałam oczywiście odżywki i dzisiaj to właśnie jej poświęcona będzie notatka :)

Opis producenta:
Formuła: - łatwe rozczesywanie - antyłamanie - antyrozdwajanie - antymatowienie Odżywka została stworzona specjalnie po to, aby doskonale ułatwiać rozczesywanie włosów i wzmocnić je od wewnątrz aż po same końce. Potwierdzona skuteczność - koniec z łamaniem się włosów, koniec z rozdwojonymi końcówkami, Twoje włosy będą dłuższe, na dłużej. Formuła odżywki z aktywnym koncentratem z owoców działa wewnątrz włókna włosa podczas całego procesu ich wzrostu. Odżywia włosy od nasady. Działa wewnątrz włókna włosa, wzmacniając je. Wygładza włosy aż po same końce.
Rezultaty:
- po 5 użyciach aktywny koncentrat z owoców daje włosom do 3 razy więcej gładkości, aby włosy były naprawdę bardziej błyszczące.
- po 10 użyciach aktywny koncentrat z owoców daje włosom do 2 razy więcej odporności.Tak jak w przypadku szamponu - skuszona obietnicami z reklamy, sięgnęłam po odżywkę w nadziei na odżywione, mocniejsze włosy.
I z przykrością stwierdzam, że kosmetyk zupełnie się u mnie nie sprawdził.
Wiele miesięcy użytkowania doprowadziło do silikonowej nadbudowy na włosach, a to z kolei do zmatowienia ich powierzchni. Stały się szorstkie, nieprzyjemne i sianowate. Odżywka nie nawilżyła ich ani trochę, regeneracji i wzmocnienia również nie zauważyłam, a do tego mam wrażenie również, że mimo iż nieco ułatwia rozczesywanie, to inne odżywki lepiej sobie z tym radzą.
Nie powstrzymała łamania się i rozdwajania włosów.
Opakowanie przeciętne, wygodne.
Konsystencja odpowiednia, gęsta, kosmetyk nie spływa z włosów.
Plus za piękny zapach. To jednak za mało :o

Cena: ok 8 zł/ 200 ml

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz