wtorek, 16 lipca 2013

Schwarzkopf, Gliss Kur Oil Nutritive, Fluid na koncówki przeciw rozdwajaniu sie włosów z olejkami pielęgnacyjnymi

Dzisiaj ostatni już produkt z żółtej linii Gliss Kur [jak szaleć, to szaleć, a co :P] - serum na końcówki :)

Opis producenta

Unikalna formuła pielęgnacyjna z olejkami arganowym i shea - chroni przed rozdwajaniem końcówek i zapewnia długim i rozdwajającym się włosom zwiększoną odporność. Wysoce skuteczna kombinacja składników przeciwdziałających rozdwajaniu się końcówek wygładza i restrukturyzuje zniszczone końcówki i zapobiega rozdwajaniu się włosów do 100%.
Długotrwałe wzmocnienie końcówek włosów. Po myciu włosów, należy nałożyć fluid na opuszki palców i wmasować w wilgotne lub suche końcówki włosów. Nie spłukiwać! Produkt można stosować codziennie.Przy tak długich [wtedy] i co tu dużo mówić, starych włosach, trudno uniknąć problemu rozdwajania się końcówek. Toteż w moim programie pielęgnacji nie mogło zabraknąć jakiegoś kosmetyku, który przynajmniej w jakimś stopniu 'usiłowałby' zapobiegać temu zjawisku.
Z pomocą w tym problemie w serii Oil Nutritive przychodzi fluid na końcówki.
Dostajemy go w bardzo estetycznym i poręcznym opakowaniu z pompką, która ułatwia dozowanie.
Ma postać dość gęstego, silikonowego, mlecznego żelu o miłym zapachu zarezerwowanym dla tej serii :). Po zastosowaniu dość szybko wysycha i wchłania się we włos, pozostawiając na nim jednak bardzo wyraźną, nietłustą, zabezpieczającą otoczkę. Być może efekt wyrazistości spowodowany u mnie był również tym, że stosowałam go hojną ręką =D - lubię czuć, że końcówki mam porządnie zaklajstrowane =D.
Włosy po jego zastosowaniu pozostają śliskie i wygładzone. Zabezpiecza końcówki porządnie i na tyle, na ile udało mi się zaobserwować, faktycznie zapobiega rozdwajaniu, utrzymując końcówki w dobrej kondycji :).
Wydajny.

Cena: ok 15 zł / 50 ml.

2 komentarze:

  1. Muszę mu sie bliżej przyjrzec, bo moje serum już powoli sie wyczerpuje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawy produkt tym bardziej, że mój biosilk chyli się ku końcowi :P

    OdpowiedzUsuń