piątek, 24 lutego 2012

Coś dla ciała... coś dla ducha... ROZDANIE :D

Dziś... zupełnie nie w temacie bloga.
Coś dla ducha. Książka.
Książka, którą chciałabym się z Wami podzielić. I to dosłownie :D


Rodzinna miejscowość Stephanie to zwarta wspólnota, rzadko opuszczana przez mieszkańców. Nic więc dziwnego, że ścieżki głównej bohaterki oraz jej znajomych jeszcze z lat dzieciństwa, niemal co krok się krzyżują. I trzeba przyznać to wyjątkowo barwna społeczność.
Stephanie ma za sobą nieudane, szybko zakończone małżeństwo (zdradził ją, bydlak jeden). Traci pracę (sprzedawca bielizny), popada w coraz większe długi. Ostatnią nadzieją pozostaje kuzyn Vinnie, właściciel Vincent Obligacje Plum Bail. Niestety upatrzona przez Stephanie posada urzędnika w biurze poręczeń, okazuje się być zajętą. W zasięgu wciąż jednak pozostaje egzotyczna profesja łowcy nagród. Co prawda kuzyn Vinnie nieco protestuje, ale niewielki szantaż ze strony Stephanie zdesperowanej swoim finansowym położeniem, wreszcie otwiera drogę do"upragnionej" kariery. A przynajmniej tak się jej wydawało.
Bo, jak powszechnie wiadomo, łowca nagród to profesja obliczona raczej na twardych i bezpardonowych osobników. zestawienie nowych obowiązków z posturą, charakterem i doświadczeniem Stephanie daje przekornemu losowi szerokie pole do popisu. Dokładając do tego koloryt lokalnej społeczności, humor sytuacyjny, niesamowitą dawkę akcji i elementy rasowego thrillera otrzymujemy serię, której topowa pozycja nikogo już nie powinna dziwić.Tę oto pozycję możecie wygrać w moim rozdaniu. Co ciekawe - jeszcze przed premierą, która ma miejsce dopiero 2 marca :]

Co trzeba zatem zrobić, by wziąć udział w rozdaniu? To proste!
1. Zostań publicznym obserwatorem mojego bloga
2. Polub fanpage książki na facebooku KLIK!
3. Umieść na swoim blogu notatkę o rozdaniu [osobny wpis, + 1 los] i/lub dodaj mój blog do blogrolla [+ 1 los]
4. Napisz komentarz pod postem, w którym zgłaszasz się do rozdania, pozostaw w nim również takie informacje jak nick, pod jakim obserwujesz bloga i FB oraz opcjonalnie link do notatki na blogu lub do bloga/blogrolla, jeśli w ten sposób zdecydujesz się na zwiększenie swoich szans wygranej :D.

Zgłoszenia przyjmowane będą do poniedziałku, 27 lutego, do godziny 23.59.
Zwycięzcę rozdania poznacie we wtorek :)

Powodzenia!