piątek, 22 listopada 2013

Bez tytułu

Wiem, że wiele z Was czeka na wyniki rocznicowego rozdania, pragnę więc zapewnić, że o nim nie zapomniałam :)
Po prostu frekwencja przeszła moje najśmielsze oczekiwania :D a nie łatwo jest zweryfikować prawie 170 osób. Przede mną zatem nie lada wyzwanie. Niestety w sieci ciągle więcej mnie nie ma, niż jestem :/, ale już poczyniłam kilka kroków do przodu :)
Ogromnie Wam dziękuję i jednocześnie deklaruję, że postaram się ogłosić wyniki w najbliższych dniach.
So keep calm and good luck!

6 komentarzy:

 1. Poczekamy, nie ma innego wyjścia :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w uporządkowaniu tego wszystkiego ja ostatnio też robiłam konkurs i nie spodziewałam się, że tyle będzie sprawdzania ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już się nie mogę doczekać;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ktoś łamie regulamin to nie bierze udziału, jak sie spozni dzien, czy dwa to nikt go nie bierze pod uwagę, a Ty pisałaś sama " a wyniki ogłoszę w ciągu kilku dni od daty zakończenia rozdania" trzeba było napisać tygodni, bo sama łamiesz regulamin. Inni mają po 400 zgloszen i bez problemu sobie szybciej radzą. Wystarczy skopiowac wszystkich do maszyny losującej i wylosowac, wylosowaną osobe sprawdzić jak gra jest zwyciezca, jak nie to znow losować, a nie sobie jaja z ludzi robić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tu sie z kolezanka zgodze . Jezeli wymagamy od kogos by nie lamal naszego regulaminu , jaki dajemy przyklad lamiac go sami ?? ;)

   Usuń